
Store
Pay-As-You-Go Option
Ideal for learners who need quick revision or a few practice lessons, with personalised 1-on-1 support.
Cost: R400 per lesson.
We regret, no refunds.
Please familiarise yourself with our Privacy Policy and Terms and Conditions.
